turlar@mastertur.eu
+ 48 511 402 400
Tarih: 28 Nis 2023 - 04 May 2023
Konum: Çekya - Fransa - Hollanda - Almanya
Ücret: 990 zł + 150 euro

Kraków merkezli Master Tur turizm bürosu 28 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Yılbaşı Turu’na (Prag – Paris – Amsterdam – Berlin) sizleri davet ediyor.

 

Kalkış

Tarih

Kalkış saati

Warszawa

28 Nisan 2023 (Cuma)

11:00

Łódź

28 Nisan 2023 (Cuma)

13:00

Kraków

28 Nisan 2023 (Cuma)

12:00

Katowice

28 Nisan 2023 (Cuma)

13:30

Wrocław

28 Nisan 2023 (Cuma)

17:00

TUR PROGRAMI:

1. Gün: KALKIŞ (28 Nisan, Cuma):

WARSZAWA: Saat 11:00, Warszawa Centralna ana tren istasyonunun yanında bulunan Hard Rock Café’nin önü (Hard Rock Cafe, Złote Tarasy AVM’nin hemen yanında bulunmaktadır)

ŁÓDŹ: Saat: 13:00, Łódź Kaliska tren istasyonun önünde

KRAKÓW: Saat 12:00, Kraków Otobüs Terminali (Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie), G10 peronu.

KATOWICE: Saat 13:30, Katowice ana tren garının (Dworzec PKP Katowice Główny) önündeki Aziz Andrzej meydanı (Plac Świętego Andrzeja).

WROCŁAW: Saat 17:00, Wrocław Otobüs Terminali (Dworzec Autobusowy Wrocław PKS, ul. Sucha, Galeria Vroclavia’nın altında).

Akşam saatlerinde otelimize varış.

2. Gün: PRAG (29 Nisan, Cumartesi)

Otelde kahvaltı. Prag şehir merkezine geçiş. Türkçe bilen lisanslı rehberle Çekya başkenti gezisi: Hradçan Kompleksi (Kale, Aziz Wit Katedrali, Cumhurbaşkanı Sarayı). Buna ek olarak programda: Loreta Kompleksi, Mala Strana Mahallesi, Aziz Nikolaus Kilisesi. Karel Köprüsü, Eski Şehir, Hus’un Anıtı, Saat Kulesi gezileri; serbest dolaşım, yemek yemek ve hediyelik eşya almak için serbest vakit. Akşam erken saatlerde Prag’dan Paris’e çıkış.

Almanya (Nürnberg, Mannheim, Saarbrücken) ve Fransa’dan (Metz, Reims) gece geçişi.

20151220_111745

3. Gün: PARİS (30 Nisan, Pazar) 

Sabah saatlerinde Paris’e varış. Louvre müzesi (giriş ve gezme serbest bir şekilde, 3 saat civarı. Bilet fiyatı: öğrenci kimliği yada nüfus cüzdanı gösteren 26 yaş altı kişiler için ücretsiz, diğerleri için 15€). Tuileris bahçeleri. Self-service restoranında öğle yemeği imkanı (isteyenler için). Champs-Élysées Caddesinden Zafer Kemeri’ne yürüyüş (Place Charles de Gaulle Etoile). Akşam saatlerde otele geçiş. Konaklama.

4. Gün: PARİS (1 Mayıs, Pazartesi)

Otelde kahvaltı ardından Paris gezisine çıkış.

Türkçe bilen lisanslı rehber eşliğinde Paris turu: Garnier Opera binası, Vendôme Meydanı’ndan (Ritz Oteli) Concorde Meydanı, Champs-Élysées, Paris Sorbonne Üniversitesi, Panteon Tapınağı, Les Invalides Sarayı ve Kilisesi, Champ-de-Mars. Clichy Caddesi’ne geçiş; Pigalle Meydanı, Moulin Rouge gezisi. Sacré-Cœur Bazilik gezisi, Monmartre mahallesi. Trocadero Meydanına geçiş ve Yılbaşı kutlaması. Otele geçiş. Konaklama.

5. Gün: PARİS (2 Mayıs, Salı)

Otelde kahvaltı. İsteyenler için Seine nehir turu. İsteğe bağlı olarak Eiffel Kulesine çıkma imkanı (bireysel ödeme). Şehir panoraması eşliğinde kulede serbest zaman. Notre–Dame Katedraline geçiş. Latin mahallesinde yemek ve hediyelik eşya almak için serbest vakit. Akşam erken saatlerde Paris’ten ayrılıyoruz. Lille şehrindeki otelimize geçiyoruz. Konaklama.

3

6. Gün: AMSTERDAM (3 Mayıs, Çarşamba)  

Otelde kahlvaltı. Sabah saatlerinde Belçika’dan (Ghent, Antwerp) Amsterdam’a geçiş. Şehir gezisi. Tren garı, Victoria Oteli, Damrak caddesi, kanallar. Bireysel Amsterdam gezisi. Red Light bölgesi, Dam Meydanı, Kral Sarayı, Béguinages Evi, Yeni Kerk, Belediye binası ve Çiçek Pazarı. Yemek ve hediyelik eşya almak için serbest zaman. Akşam saatlerde Amsterdam’dan Berlin’e çıkış.

Almanya’dan (Osnabrück, Hannover) gece geçişi.

IMG-20180102-WA0019

7. Gün: BERLİN (4 Mayıs, Perşembe) 

Sabah erken saatlerde Berlin’e varış. Lisanslı Türkçe bilen rehber eşliğinde şehir gezisi: Reichstag, Berlin Duvarının kalıntıları, Sony Centre merkezi, Brandenburg Kapısının bulunduğu Pariserplatz, Potsdamerplatz, Unter den Linden sokağındaki eserler: Kale Köprüsü, Berliner Dom Katedrali, Eski Müze. Serbest vakit. Öğleden sonra Berlin’den çıkış.

Akşam saatlerinde Polonya’ya varış (bir otobüs Wrocław, Katowice, Kraków; diğeri – Łódź, Varşova). Turun sonu.

Not: Kontenjan 160 kişidir. Kontenjan kalmaması durumuna karşı başvurunuzu erken yapmanızı öneririz.
ÜCRET KRAKOW ve KATOWICE ÇIKIŞLI: 990 zł (Turdan önce yapılması gereken Ön Ödeme) + 150 Euro (otobüste ödenecek tutar)
ÜCRET LODZ, WARSZAWA ve WROCLAW ÇIKIŞLI: 990 zł (Turdan önce yapılması gereken Ön Ödeme) + 180 Euro (otobüste ödenecek tutar)

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

 • Otobüs (TV/DVD, bar, tuvalet, klima, deneyimli şöförler)
 • Tur boyunca Türkçe, Lehçe ve İngilizce bilen Master Tur calışanlarının yardımı
 • Türkçe veya İngilizce bilen lisanslı rehberler eşliğinde şehir gezileri
 • 3 yıldızlı otelde kahvaltı dahil 4 gece konaklama, 2 ve 3 kişilik odalarda
 • Radio guide (dinleme cihazı hizmeti)
 • Grup için şehir vergisi
 • Otoyol ve park ücretleri
 • KDV

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

 • Diğer yemekler
 • Bireysel gezilerdeki giriş biletleri
 • Louvre müzesi girişi: öğrenci kimliği yada pasaportunu gösteren 26 yaş altı kişiler için ücretsiz, diğer kişiler için 15 Euro.
 • Paris ve Amsterdam nehir turu


basvuru-formu