turlar@mastertur.eu
+ 48 511 402 400
Tarih: 28 Ara 2018 - 03 Oca 2019
Konum: Ç. Cumhuriyeti - Fransa - Hollanda - Almanya
Ücret: 840 zł + 100 euro

Krakov merkezli Master Tur Turizm Bürosu 28 Aralık 2018 – 03 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenleyeceği Prag – Paris – Amsterdam – Berlin turuna sizleri davet ediyor.

 

Kalkış

Gidilecek Yer

TARİH

Kalkış Saati

Warszawa

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cuma)

9:45

Łódź

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cuma)

11:30

Kraków

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cuma)

11:00

Katowice

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cuma)

12:30

Wrocław

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cuma)

15:00

TUR PROGRAMI:

1. gün: KALKIŞ (28 Aralık, Cuma günü):

 VARŞOVA:  Saat: 9:45, Warszawa Centralna Ana Tren İstasyonun yanında bulunan Hard Rock Cafe’nin önü (Hard Rock Cafe, Złote Terasy adlı alışveriş merkezinin de hemen yanında bulunmaktadır)

LODZ: Saat: 11:30, Łódź Kaliska Otobüs Terminali Peron 2  (Dworzec Autobusowy PKS Lódź Kaliska)

KRAKÓW: Saat: 11:00, Krakow Otobüs Terminali (Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie), G 15 peronu.

KATOWİCE: Saat: 12:30, Katowice Ana Tren Garının (Dworzec PKP Katowice Główny) önündeki Aziz Andrzej meydanı (Plac Świętego Andrzeja).

WROCŁAW: Saat: 15:00, Wrocław Otobüs Terminali Peron 10 (Dworzec Autobusowy Wrocław PKS, ul. Sucha, Galeria Vroclavia’nın altında).

Prag’a gündüz geçişi. Kudowa/Nachod sınır geçişi. Akşam saatlerinde Çek Cumhuriyet’teki otelimize varış. Konaklama.

2. gün: PRAG (29 Aralık, Ceumartesi günü)

Otelde kahvaltı. Türkçe bilen lisanslı rehberle Çek Cumhuriyeti başkent gezisi: Hradçan kompleksi (kale, Aziz Wit Katedrali, Cumhurbaşkanı Sarayı). Buna ek olarak programda: Loreta Kompleksi, Mala Strana Mahallesi, Aziz Nikolaus Kilisesi.Karel Köprüsü, Eski Şehir, Hus’un anıtı, saat kulesi gezileri; serbest dolaşım, yemek yemek ve hatıralar almak için boş vakit. Akşam erken saatlerde Prag’dan Paris’e çıkış. Paris’e gece geçişi.

20151220_111745

3. Gün: PARİS (30 Aralık, Pazar günü) 

Sabah saatlerinde Paris’e varış. Şehir gezisine çıkış: Louvre müzesi (giriş ve gezme serbest bir şekilde, 3 saat civarı. Bilet fiyatı: Öğrenci kimliği yada nüfus cüzdanı gösteren 26 yaş altı kişiler için ücretsiz, diğerleri için 15 €). Tuileris bahçeleri. Self-Service restoranında öğle yemeği imkanı (isteyen kişiler için); fiyatlar: 8,50 € – 10,00 € arası. Champs-Élysées Caddesinden Zafer Kemeri’ne yürüyüş (Place Charles de Gaulle Etoile). Akşam saatlerde otele geçiş. Konaklama.

4. Gün: PARİS (31 Aralık, Pazartesi günü) 

Otelde kahvaltı ve Paris gezisine çıkış:  Türkçe bilen lisanslı rehberle otobüs turu: Garnier Opera binası. Vandome Meydanı’ndan (Ritz Oteli) Concorde Meydanı, Champs-Élysées, Paris Sorbonne Üniversitesi, Panteon Tapınağı, Invalides Sarayı ve Kilisesi, Champ-de-Mars. Clichi Caddesi’ne geçiş; Flunch restoranında yemek molası (isteyen kişiler için öğle yemeği 8,50-10 € arası). Pigalle Meydanı, Moulin Rouge gezisi.  Sacre–Coeur Bazilik gezisi, Monmartre mahallesi. Trocadero Meydanı’ndaki Eiffel kulesine geçiş. 31 Aralık gecesi Yılbaşı kutlaması.

5. Gün: PARİS (1 Ocak, Salı günü)

Otelde kahvaltı. İsteyenler için Sen nehir turu. İsteğe bağlı olarak Eiffel Kulesine çıkma imkanı (bireysel ödeme). Şehir panoraması eşliğinde kulede serbest zaman. Notre–Dame Katedraline geçiş. Latin mahallesinde yemek ve hatıra almak için serbest zaman. Akşam erken saatlerde Paris’ten ayrılıyoruz. Lille şehrindeki otelimize geçiyoruz. Konaklama.

 

3

 6. Gün: AMSTERDAM (2 Ocak, Çarşamba günü)  

Otelde kahlvaltı ve Amsterdam’a geçiş. Lisanslı rehberle başkent gesizi: Dam Meydanı, Kral Sarayı, Béguinages Evi, Yeni Kerk, Belediye binası ve çiçek pazarı, tren garı, Red Light bölgesinin bir kısmı. İsteyenler için 60 dakika süren tekne turu. Bireysel Amsterdam gezisi. Yemek ve hatıra almak için serbest zaman. Akşam geç saatlerde Amsterdam’dan Berlin’e çıkış. Gece geçişi.

IMG-20180102-WA0019

 7. Gün: BERLİN  (3 Ocak, Perşembe günü) 

Sabah erken saatlerde Berlin’e varış. Lisanslı Türk rehber eşliğinde otobüsle şehir gezisi: Reichstag, Berlin Duvarının kalıntıları, Sony Center merkezi, Brandenburg Kapısının bulunduğu Pariserplatz, Potsdamerplatz, Unter den Linden sokağındaki eserler: Kale Köprüsü, Berliner Dom Katedrali, Eski Müze. Boş zaman. Öğleden sonra Berlin’den çıkış. Forst / Olszyna sınır geçişleri. Akşam saatlerinde Polonya’ya varış (Wrocław, Katowice, Kraków – Łódź, Varşova). Turun sonu.

Not: Yeterli katılım sayısı 35 kişidir. Kontenjan 160 kişidir.
ÜCRET KRAKOW, KATOWICE ÇIKIŞLI: 840 zł (Turdan önce yapılması gereken Ön Ödeme) + 100 Euro (Otobüste ödenecek tutar)

ÜCRET WROCŁAW, ŁÓDŹ VE WARSZAWA ÇIKIŞLI: 840 zł (Turdan önce yapılması gereken Ön Ödeme) + 115 Euro (Otobüste ödenecek tutar)

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

 • Otobüs (video/DVD, bar, tuvalet, klima)
 • Tur boyunca Türkçe ve Lehçe bilen Master Tur calışanın yardımı
 • Lisanslı rehberler eşliğinde şehir gezileri
 • Prag’da 1 gece, Paris’te 2 gece ve Lille şehrindeki otelde 1 gece olmak üzere kahvaltı dahil 4 gece konaklama (Toplam 4 gece konaklama), banyo ve televizyonlu 2 yada 3 kişilik odalar
 • Grup için şehir vergisi ve yol ücretleri
 • Dinleme cihazı hizmeti
 • KDV

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

 • Yemekler, bireysel gezilerdeki giriş biletleri
 • Louvre müzesi girişi – öğrenci kimliği yada pasaportunu gösteren 26 yaş altı kişiler için ücretsiz, diğer kişiler için 15 Euro.
 • Amsterdam Nehir turu
 • Paris Sen Nehir turu

 

 

basvuru-formu