turlar@mastertur.eu
+ 48 511 402 400
Tarih: 28 Ara 2019 - 03 Oca 2020
Konum: Çekya - Fransa - Hollanda - Almanya
Ücret: 840 zł + 100 euro

Krakow merkezli Master Tur Turizm Bürosu 28 Aralık 2019 – 03 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenleyeceği Prag – Paris – Amsterdam – Berlin turuna sizleri davet ediyor.

 

Kalkış

Gidilecek Yer

TARİH

Kalkış Saati

Warszawa

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cumartesi)

09:00

Łódź Widzew

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cumartesi)

11:00

Kraków

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cumartesi)

10:00

Katowice

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cumartesi)

11:30

Wrocław

Prag-Paris-Amsterdam-Berlin

28 Aralık (Cumartesi)

15:00

TUR PROGRAMI:

1. gün: KALKIŞ (28 Aralık, Cumartesi günü):

WARSZAWA: Saat: 09:00
Warszawa Centralna Ana Tren İstasyonu’nun yanında bulunan Hard Rock Cafe’nin önü (Hard Rock Cafe, Złote Tarasy Alışveriş Merkezi’nin de hemen yanında bulunmaktadır)

ŁÓDŻ: Saat: 11:00
Łódź Widzew

KRAKÓW: Saat: 10:00
Krakow Otobüs Terminali (Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie), G 10 peronu.

KATOWICE: Saat: 11:30
Katowice Ana Tren Garı’nın (Dworzec PKP Katowice Główny) önündeki Aziz Andrzej meydanı (Plac Świętego Andrzeja).

WROCŁAW: Saat: 15:00
Wrocław Otobüs Terminali Peron 10 (Dworzec Autobusowy Wrocław PKS, ul. Sucha, Galeria Vroclavia’nın altında).

Prag’a gündüz geçişi. Kudowa/Nachod sınır geçişi. Akşam saatlerinde Çekya’daki otelimize varış. Konaklama.

2. gün: PRAG (29 Aralık, Pazar günü)

Otelde kahvaltı. Prag’a geçiş. Türkçe bilen lisanslı rehberle Çek Cumhuriyeti başkent gezisi: Hradçan Kompleksi (Kale, Aziz Wit Katedrali, Cumhurbaşkanı Sarayı). Buna ek olarak programda: Loreta Kompleksi, Mala Strana Mahallesi, Aziz Nikolaus Kilisesi. Karel Köprüsü, Eski Şehir, Hus’un Anıtı, Saat Kulesi gezileri; serbest dolaşım, yemek yemek ve hediyelik eşya almak için boş vakit. Akşam erken saatlerde Prag’dan Paris’e çıkış. Paris’e gece geçişi.

20151220_111745

3. Gün: PARİS (30 Aralık, Pazartesi günü) 

Sabah saatlerinde Paris’e varış. Şehir gezisine çıkış: Louvre müzesi (giriş ve gezme serbest bir şekilde, 3 saat civarı. Bilet fiyatı: Öğrenci kimliği yada nüfus cüzdanı gösteren 26 yaş altı kişiler için ücretsiz, diğerleri için 15 €). Tuileris bahçeleri. Self-Service restoranında öğle yemeği imkanı (isteyen kişiler için); fiyatlar: 8,50 € – 10,00 € arası. Champs-Élysées Caddesinden Zafer Kemeri’ne yürüyüş (Place Charles de Gaulle Etoile). Akşam saatlerde otele geçiş. Konaklama.

4. Gün: PARİS (31 Aralık, Salı günü YILBAŞI) 

Otelde kahvaltı ve Paris gezisine çıkış:  Türkçe bilen lisanslı rehberle otobüs turu: Garnier Opera binası. Vandome Meydanı’ndan (Ritz Oteli) Concorde Meydanı, Champs-Élysées, Paris Sorbonne Üniversitesi, Panteon Tapınağı, Invalides Sarayı ve Kilisesi, Champ-de-Mars. Clichi Caddesi’ne geçiş; Pigalle Meydanı, Moulin Rouge gezisi.  Sacre–Coeur Bazilik gezisi, Monmartre mahallesi.

Şehir turundan sonra Eyfel Kulesi ile beraber yılbaşı kutlamalarına katılmak için Trocadero Meydanı’na geçiş.

5. Gün: PARİS (1 Ocak, Çarşamba günü)

Otelde kahvaltı. İsteyenler için Sen Nehir Turu. İsteğe bağlı olarak Eiffel Kulesine çıkma imkanı (bireysel ödeme). Şehir panoraması eşliğinde kulede serbest zaman. Notre–Dame Katedraline geçiş. Latin mahallesinde yemek ve hediyelik eşya almak için serbest zaman. Akşam erken saatlerde Paris’ten ayrılıyoruz. Lille şehrindeki otelimize geçiyoruz. Konaklama.

 

3

 6. Gün: AMSTERDAM (2 Ocak, Perşembe günü)  

Otelde kahlvaltı ve Amsterdam’a geçiş. Lisanslı rehberle başkent gezisi: Tren garı, Victoria Oteli, Damrak caddesi, kanallar. İsteyenler için 60 dakika süren tekne turu. Bireysel Amsterdam gezisi. Red Light bölgesi, Dam Meydanı, Kral Sarayı, Béguinages Evi, Yeni Kerk, Belediye binası ve çiçek pazarı. Yemek ve hediyelik eşya almak için serbest zaman. Akşam geç saatlerde Amsterdam’dan Berlin’e çıkış. Gece geçişi.

IMG-20180102-WA0019

 7. Gün: BERLİN  (3 Ocak, Cuma günü) 

Sabah erken saatlerde Berlin’e varış. Lisanslı Türk rehber eşliğinde otobüsle şehir gezisi: Reichstag, Berlin Duvarının kalıntıları, Sony Center merkezi, Brandenburg Kapısının bulunduğu Pariserplatz, Potsdamerplatz, Unter den Linden sokağındaki eserler: Kale Köprüsü, Berliner Dom Katedrali, Eski Müze. Boş zaman. Öğleden sonra Berlin’den çıkış. Forst / Olszyna sınır geçişleri. Akşam saatlerinde Polonya’ya varış (Wrocław, Katowice, Kraków – Łódź, Varşova). Turun sonu.

Not: Yeterli katılım sayısı 35 kişidir. Kontenjan 160 kişidir.
ÜCRET KRAKOW, KATOWICE ÇIKIŞLI: 840 zł (Turdan önce yapılması gereken Ön Ödeme) + 100 Euro (Otobüste ödenecek tutar)

ÜCRET WROCŁAW, ŁÓDŹ VE WARSZAWA ÇIKIŞLI: 840 zł (Turdan önce yapılması gereken Ön Ödeme) + 115 Euro (Otobüste ödenecek tutar)

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

 • Otobüs (video/DVD, bar, tuvalet, klima)
 • Tur boyunca Türkçe, İngilizce ve Lehçe bilen Master Tur calışanın yardımı
 • Türkçe veya İngilizce bilen lisanslı rehberler eşliğinde şehir gezileri
 • Çekya’da 1 gece, Paris’te 2 gece ve Lille şehrindeki otelde 1 gece olmak üzere kahvaltı dahil 4 gece konaklama (Toplam 4 gece konaklama), banyo ve televizyonlu 2 yada 3 kişilik odalar
 • Grup için şehir vergisi ve yol ücretleri
 • Dinleme cihazı hizmeti
 • KDV

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

 • Yemekler, bireysel gezilerdeki giriş biletleri
 • Louvre müzesi girişi – öğrenci kimliği yada pasaportunu gösteren 26 yaş altı kişiler için ücretsiz, diğer kişiler için 15 Euro.
 • Amsterdam Nehir turu
 • Paris Sen Nehir turu

KONTENJAN DOLMUŞ BULUNMAKTA

 

basvuru-formu